سنسورهای نشتی طنابی

سنسور F25-SSP991 یک سنسور پایش نشتی محیطی تولید شرکت فن تدبیر سبز ویرا است که از آن برای تعیین وقوع نشتی مایعات در محیط استفاده می شود. 

این سنسور طنابی به عنوان بخشی از سیستم تشخیص نشتی و در جهت شناسایی سریع و صحیح بروز ناخواسته نشت مایعات و برای محافظت از تجهیزات مستقر در محیطهای مختلف همچون اتاق سرور، مراکز داده، دفاتر کاری، آزمایشگاه ها، ساختمان های مسکونی، اداری، تاسیسات صنعتی، دیگ های بخار، و ... ناشی از نشتی مایعات طراحی شده است.  

عدم نیاز به نگهداری، اتصال ساده در زمان نصب و کارکرد آسان از مزایای مهم کارکردی سنسور نشتی است. این سنسور پس از خشک شدن مجدداً قابل استفاده است. 

انعطاف پذیری این سنسور نواری نشتی باعث شده است تا به آسانی آن را به شکل دلخواه بر روی زمین، دیواره ها، زیر یا دور لوله ها ، اطراف فلنج، پمپ ها و کلیه نقاط مورد نظر از طریق چسب، پیچ، گیره کابل یا هر نوع اتصالاتی ثابت و مستقر نمود. همچنین امکان اتصال چندین سنسور از این نوع در کنار دیگر سنسورهای نشتی نقطه ای یا طنابی به صورت سری وجود دارد.  

سنسور نواری از الیاف پلی استر FDY ساخته شده و در میان بافت آن از دو رشته سیم استیل ضد زنگ نیز استفاده شده است که در صورت مرطوب شدن امکان ارسال سیگنال از طریق آن در زون مورد نظر میسر می شود. پس از کاهش سطح رطوبت، مجدداً این سنسور برای تشخیص نشتی های بعدی عملیاتی خواهد شد.  

- طول سنسور طنابی نشتی: 25 متر

- عرض سنسور طنابی نشتی: 29 میلیمتر

- جنس سنسور نشتی طنابی و سیم: الیاف پلی استر FDY / استیل ضد زنگ

- قطر سیم: نیم میلیمتر

- کاربرد: DCIM و BMS مراکز داده، اتاق های سرور (Server Room)، دفاتر اداری، ساختمان های مسکونی، آزمایشگاه ها، تاسیسات صنعتی، دیگ های بخار ، سیستم های سرمایش و صنایع مختلف  

- پارت نامبر: F25-SSP991

- تجهیزات مرتبط : دتکتور FD-MR-S900 / سنسور نشتی نقطه ای F-SP991  

چرا فن تدبیر؟

  • شرکتی دانش بنیان
  • پیشرو در صنعت DCIM در ایران
  • نوآوری و سفارشی سازی DCIM
  • تجارب پیاده سازی در مراکز داده
  • System Integrator شرکت Carel

 


برای اطلاع از شرایط فروش و قیمت این محصول تولید داخل با ما به آدرس و مشخصات زیر تماس بگیرید

شرکت فن تدبیر سبز ویرا  ارائه دهنده خدمات جامع فناوری اطلاعات و ارتباطات در ایران

پیشتاز در صنعت طراحی، مشاوره، نظارت و پیاده سازی مراکز داده سبز

تماس با ما


تهران، خ. شریعتی، پایین تر از تقاطع میرداماد ، ک. بهشت آسا پ. 5، واحد 11