نظارت

بين طراحی و پیاده سازی تجهیزات زیرساخت فيزيكي رابطه تنگاتنگی وجود دارد، به نحوی که بدون در اختیار داشتن ديدي جامع و يكپارچه در طول مراحل مختلف اجرایی و پیشرفت کار، امكان پیاده سازی کامل طراحي انجام شده بسیار دشوار خواهد بود.

ما معتقدیم پس از آنکه با بررسي نيازهاي سازمان در لايه كسب و كار، مديريت، سرويس دهنده ها، تجهیزات زيرساختی و ...، طراحی لايه زيرساخت فيزيكي انجام و تکمیل می شود، تنها با در اختیار داشتن نظارتی دقیق از طریق کارشناسان با تجربه امکان دستیابی به يكپارچگی طراحی در طی دوره پیاده سازی و انطباق آن با نيازهای تعیین شده سازمان میسر است.

از این رو کارشناسان شرکت فن تدبیر با داشتن سالها تجربه در پروژه های طراحی، مشاوره و پیاده سازی مراکز داده مختلف در سطح کشور، به خصوص تبحر و حضور در پروژه های نظارتی ساخت مراکز داده می توانند در مراحل مختلف اجرایی کار همراه شما باشند.

چرا فن تدبیر؟

  • شرکتی دانش بنیان
  • پیشرو در صنعت DCIM در ایران
  • نوآوری و سفارشی سازی DCIM
  • تجارب پیاده سازی در مراکز داده
  • System Integrator شرکت Carel

filler image

انتخاب پیمانکاران اجرایی

پیاده سازی موفق یک طراحی کامل در مرکز داده علاوه بر سرمایه گزاری در تامین تجهیزات، نظارت و برنامه ریزی جامع، نیاز به شناخت و انتخاب پیمانکاران دارای تجارب موفق در این حوزه دارد.

نظارت بر عملکرد اجرایی پیمانکاران

مسلماً پس از انتخاب پیمانکاران حرفه ای و در جهت حفظ یکپارچگی اجرای کار در بین تمامی پیمانکاران و مدیریت و برنامه ریزی اجرای کار از سوی ایشان، نیاز به نظارت کامل و روزانه در نحوه اجرای کار از سوی پیمانکاران را می طلبد

تحلیل وضعیت و تبیین نقشه راه

تحلیل اولیه از وضعیت موجود و شناخت از ظرفیتها، نیازمندی ها و توانمندی مالی کارفرما، یکی از مهمترین مراحل ارائه خدمات نظارتی است که به کمک آن نقشه راه و چهارچوب نظارتی تا پایان مراحل پیاده سازی پروژه ترسیم خواهد شد.

تنظیم و نظارت بر اجرای قراردادها

دقت در شرایط و پارامترهای مختلف فنی و تخصصی بخشهای مختلف زیرساختی در کنار اعمال تعهدات حقوقی در قراردادها می تواند منجر به جلوگیری از بروز خسارات احتمالی در مراحل پیاده سازی شود.


حفاظت از up time بودن

حفاظت از Up time

Up time بودن تجهیزات زیرساخت فیزیکی مرکز داده در نتیجه بکارگیری Vira DCIM تاثیر مستقیم در میزان دسترس پذیری و سطح SLA قابل ارائه سرویس به مشتریان دارد.
بهینه سازی پویا

بهینه سازی پویا

کنترل یکپارچه تغییرات پارامترهای مختلف محیطی در Vira DCIM و در شرایط متفاوت زمانی، مدیریت بهینه سازی پویای کارکرد تجهیزات زیرساختی را فراهم می کند.
صرفه جویی مصرف انرژی

صرفه جویی مصرف انرژی

تجزیه و تحلیل داده ها و آمار دریافتی از سامانه Vira DCIM منجر به شناخت و آگاهی از میزان مصرف و در نتیجه برنامه ریزی برای مدیریت بهتر منابع خواهد شد.
آنالیز هوشمند

آنالیز هوشمند

تسریع در انتخاب راه کار مناسب و جلوگیری از بروز خطا با انتخاب روش صحیح از سوی راهبران با بکارگیری آنالیزهای هوشمند در Vira DCIM امکان پذیر شده است.

جهت بهره مندی از مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید

شرکت فن تدبیر سبز ویرا پیشتاز در صنعت طراحی، مشاوره، نظارت و پیاده سازی مراکز داده سبز در ایران


تماس با ما


تهران، خ. شریعتی، پایین تر از تقاطع میرداماد ، ک. بهشت آسا پ. 5، واحد 11