آموزش

با توجه به سرعت بسیار بالای تولید علم طی 25 سال گذشته، آموزش و به روزرسانی دانش نیروی انسانی در جهت افزايش توانايي‌هاي حرفه‌اي و بهره‌مندي بهتر از منابع نیروی انسانی،برای سازمان هایی که قصد رقابت و توسعه فعالیتهای خود را در بین شرکتهای پیشرو دارند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

آموزش های تخصصی ارائه شده در این شرکت براساس نیاز بازار کار و منطبق فناوری های روز دنیا طراحی و طبقه بندی شده و محتوای این دروس به طور متناوب تحت نظر مدیریت تحقیق و توسعه (R&D) شرکت، بازبینی و به روز رسانی می شوند. لازم به ذکر است با توجه به آنکه برگزاری این دوره ها مبتنی بر اعلام نیاز سازمان ها انجام خواهد شد، جهت کسب اطلاعات و هماهنگی در این خصوص با ما تماس بگیرید.

چرا فن تدبیر؟

  • شرکتی دانش بنیان
  • پیشرو در صنعت DCIM در ایران
  • نوآوری و سفارشی سازی DCIM
  • تجارب پیاده سازی در مراکز داده
  • System Integrator شرکت Carel

filler image

آشنایی با راه کار های اتوماسیون زیرسیستم های الکتریکال و مکانیکال در مراکز داده

این دوره آموزشی با هدف ارائه اطلاعات در خصوص نحوه طراحی تجهیزات کنترل و مانیتورینگ و آشنایی با پارامترهای قابل کنترل مختلف در هر یک از زیر سیستمهای الکتریکال و مکانیکال در مراکز داده برگزار می شود.

برنامه ریزی کنترلرها در نرم افزار 1tools

این دوره آموزشی با هدف امکان پذیری نحوه برنامه ریزی واحدهای کنترلی قابل برنامه ریزی مختلف شرکت Carel ایتالیا از طریق امکانات و قابلیتهای نرم افزار 1tools برگزار می شود.

آشنایی با زیرساختهای کنترل و مانیتورینگ در مراکز داده

این دوره آموزشی با هدف آشنا سازی بهتر مدیران، مشاوران و طراحان با بخشهای مختلف زیرساختهای قابل کنترل و مانیتورینگ، پروتکل های قابل پیاده سازی، شناخت اجزای قابل کنترل و مانیتور در مرکز داده و نحوه سفارش گذاری این تجهیزات در مستندات RFP می باشد.

آشنایی با طراحی زیرساختهای فیزیکی در مراکز داده سبز

این دوره آموزشی با هدف امکان پذیری طراحی و پیاده سازی مراکز داده سبز در ایران برگزار شده و طی جلسات آموزشی، پارامترهای با اهمیت در بخشهای مختلف مرکز داده که توجه به آنها در نهایت منجر به پیاده سازی یک دیتا سنتر سبز می شود ارائه خواهد شد.


حفاظت از up time بودن

حفاظت از Up time

Up time بودن تجهیزات زیرساخت فیزیکی مرکز داده در نتیجه بکارگیری Vira DCIM تاثیر مستقیم در میزان دسترس پذیری و سطح SLA قابل ارائه سرویس به مشتریان دارد.
بهینه سازی پویا

بهینه سازی پویا

کنترل یکپارچه تغییرات پارامترهای مختلف محیطی در Vira DCIM و در شرایط متفاوت زمانی، مدیریت بهینه سازی پویای کارکرد تجهیزات زیرساختی را فراهم می کند.
صرفه جویی مصرف انرژی

صرفه جویی مصرف انرژی

تجزیه و تحلیل داده ها و آمار دریافتی از سامانه Vira DCIM منجر به شناخت و آگاهی از میزان مصرف و در نتیجه برنامه ریزی برای مدیریت بهتر منابع خواهد شد.
آنالیز هوشمند

آنالیز هوشمند

تسریع در انتخاب راه کار مناسب و جلوگیری از بروز خطا با انتخاب روش صحیح از سوی راهبران با بکارگیری آنالیزهای هوشمند در Vira DCIM امکان پذیر شده است.

جهت بهره مندی از مشاوره تخصصی با ما تماس بگیرید

شرکت فن تدبیر سبز ویرا پیشتاز در صنعت طراحی، مشاوره، نظارت و پیاده سازی مراکز داده سبز در ایران


تماس با ما


تهران، خ. شریعتی، پایین تر از تقاطع میرداماد ، ک. بهشت آسا پ. 5، واحد 11